Obsluha cateringu - VIP prostor

Obsluha cateringu - VIP prostor

Obsluha cateringu - VIP prostor

Bestsport, a.s.

Obsluha klubového patra

Obsluha Lokomotivka VIP prostor

Obsluha Premier Club

Obsluha O2 universum VIP prostor

Jste týmoví hráči, rádi se smějete a komunikujete s ostatními? Toužíte mít dlouhodobou brigádu, která se dá dobře skloubit se školou, prací nebo mateřskou dovolenou? Být obsluhou ve VIP prostorech přináší nezapomenutelné zážitky a zkušenosti. Hledáme všechny, kteří mají zápal a chuť – to ostatní Vás rádi naučíme.


Naše číšníky a servírky průběžně školíme v oblasti servisu a předáváme jim tak know-how. Není potřeba mít tedy zkušenosti z jiného cateringu či restaurace, ale mít chuť se učit novým věcem.


Nejvíce obsluhy obsazujeme na Klubové patro, kde mají naši klienti pronajatá sedadla s cateringovým balíčkem. Další VIP prostory jsou restaurace Premier Club, Lokomotivka a unikátní eventové prostory O2 universa. Naše obsluha zajišťuje kompletní gastronomický servis pro hosty. Připravuje bufetové stoly, doplňuje talíře, příbory a další inventář, sklízí špinavé nádobí ze stolů a dovede našim klientům s úsměvem poradit, co si mají dát dobrého k jídlu. Uchazečům nabízíme práci v přátelském kolektivu, profesionalistu a dlouhodobě fungující catering v jedné z největších multifunkčních hal na světě. Brigáda u nás je časově flexibilní a dá se dobře skloubit se studiem nebo jinou prací. Naše akce jsou různorodé – pořádáme sportovní a kulturní akce, coffeebreaky, konference, eventové akce až pro 20 000 hostů.


Kromě hodinové sazby motivujeme naše brigádníky i extra odměnami za konkrétní akce. Jako bonus navíc máte možnost se osobně setkat se světovými špičkami z oblasti sportu, hvězdami hudebního průmyslu či osobnostmi jako je Bill Gates – ano, i ten byl naším hostem při Laver Cupu.


Nástupní tarif pro nezkušené je 120 Kč/hod, máte-li již předchozí zkušenosti, tak je nástupní tarif 150 Kč/hod a po zapracování až 200 Kč/hod.

Pro tuto pozici je nutný potravinářský průkaz.


Zaregistrujte se – na základě registrace se Vám ozve náš personalista a pozve Vás na pohovor.

Praha

Českomoravská 2345/17, 190 00 Praha 9
Projevením zájmu souhlasíte s podmínkami použití.
< Zpět